Köögimööbli tellimine

Kõigepealt tuleks pöörduda meie Haapsalu või Paide salongi poole. Eelnevalt on soovitav ära mõõta see ruum, kuhu mööblit tellida soovite, ning koostada plaan, kuhu on märgitud ka elektripistikute, valamu jms asukohad. Kui on olemas korralik maja- või korteriplaan, siis piisab ka sellest. Täpse mõõtmise teostame mööbli tellimisel.

Järgmiseks sammuks on mööbli projekti koostamine. Projekt sünnib disaineri ja kliendi koostöös - meie disainerid kuulavad ära Teie soovid, arvestavad Teie nõudmistega ja pakuvad välja omapoolseid ideid. Kui Teil on juba olemas täpne ettekujutus sellest, milline Teie köögimööbel välja peaks nägema, siis seisneb projekteerimine lihtsalt mööblikomplekti täpsete mõõtude paikapanemises. Loomulikult saab ka oma projekti olemasolul disaineritelt nõu küsida. Projekteerimine on mööbli hinna sees.

Tellimislepingus kirjeldatakse täpselt ära tellitava mööbli projekt (s.h kasutatavad materjalid, köögitehnika jms), määratakse maksumus ja mööbli valmimise tähtaeg.

50% mööblikomplekti maksumusest tuleb tasuda lepingu sõlmimisel, ülejäänu mööbli valmimisel. Võimalik on tasuda ka liisinguga.


Transport ja paigaldamine

Mööblikomplekti valmimisel võtame Teiega ühendust ja lepime kokku sobiva aja mööbli kohaletoimetamiseks. Paigaldusteenus ei ole mööblikomplekti hinna sees ja selleks tuleb eraldi aeg kokku leppida.


LHV järelmaks

LHV järelmaksuga saad kauba/teenuse eest tasuda osadena. Täida taotlus siin või meie kaupluses ja teeme Sulle kohe pakkumise.

LHV soodsa järelmaksuga ostes saad mööbli kohe kätte, kuid tasumine toimub osade kaupa.

Vastus taotlusele mõne minutiga.
Sissemakse alates 0 eurost.
Fikseeritud intress 12.9% laenusummalt.
Tasuta ennetähtaegne tagastamine.

Otsus järelmaksu anda kehtib kuni 180 päeva. Selle perioodi jooksul saad pakutud limiidi ulatuses osta kaupu ja teenuseid.
Taotleja miinimum sissetulek 300 eurot kuus.
Lepingutasu alates 9,90 eurost.
Lepingu pikkus kuni 3-72 kuud.

Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 63,79 € ja krediidi kulukuse määr on 25,25% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 2000 €, sissemakse 0%, krediidisumma 2000 €, intress 12,90% väljastatud krediidisummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,90 €, järelmaksu periood 48 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 3061,98 € ja tagasimaksete summa 3061,98 €.

Järelmaksu taotlemine