Köögimööbli tellimine

Kõigepealt tuleks pöörduda meie Haapsalu või Paide salongi poole. Eelnevalt on soovitav ära mõõta see ruum, kuhu mööblit tellida soovite, ning koostada plaan, kuhu on märgitud ka elektripistikute, valamu jms asukohad. Kui on olemas korralik maja- või korteriplaan, siis piisab ka sellest. Täpse mõõtmise teostame mööbli tellimisel.

Järgmiseks sammuks on mööbli projekti koostamine. Projekt sünnib disaineri ja kliendi koostöös - meie disainerid kuulavad ära Teie soovid, arvestavad Teie nõudmistega ja pakuvad välja omapoolseid ideid. Kui Teil on juba olemas täpne ettekujutus sellest, milline Teie köögimööbel välja peaks nägema, siis seisneb projekteerimine lihtsalt mööblikomplekti täpsete mõõtude paikapanemises. Loomulikult saab ka oma projekti olemasolul disaineritelt nõu küsida. Projekteerimine on mööbli hinna sees.

Tellimislepingus kirjeldatakse täpselt ära tellitava mööbli projekt (s.h kasutatavad materjalid, köögitehnika jms), määratakse maksumus ja mööbli valmimise tähtaeg.

50% mööblikomplekti maksumusest tuleb tasuda lepingu sõlmimisel, ülejäänu mööbli valmimisel. Võimalik on tasuda ka liisinguga.


Transport ja paigaldamine

Mööblikomplekti valmimisel võtame Teiega ühendust ja lepime kokku sobiva aja mööbli kohaletoimetamiseks. Paigaldusteenus ei ole mööblikomplekti hinna sees ja selleks tuleb eraldi aeg kokku leppida.


LHV Sisustuslaen

Laenusumma kuni 25 000 €

Intress alates 7,9% laenujäägilt

Lepingutasu 2% laenusummast, vähemalt 29,90 €

Laenukindlustuse võimalus

Tagatist ei ole vaja

Tasuta ennetähtaegne tagastamine


Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot.

Lisateave lhv.ee/et/sisustuslaen või 6 802 700


Sisustuslaenu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega lhv.ee/et/sisustuslaen ja küsi nõu asjatundjalt. Krediidi kulukuse määr on 15,85% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 7500 €, intress 13,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 150 €, laenu tasumise periood 60 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 10 600,10 € ja tagasimaksete summa 10 450,10 €.

Järelmaksu taotlemine